Tarih Kod |
Ev Sahibi | MS | Rakip | IY | ||
---|---|---|---|---|---|---|
20/04/2024 00:30 1597489 |
Orense | 1 | 0 | LDU Quito | 1-0 | |
20/04/2024 00:30 1597529 |
Aucas | 3 | 1 | Emelec | 3-0 | |
20/04/2024 01:00 1593842 |
Club Sol de América | 0 | 3 | Luqueno | 0-2 | |
20/04/2024 01:00 1593784 |
Novorizontino | 2 | 1 | Clube de Regatas Brasil (CRB) | 0-1 | |
20/04/2024 01:00 1594036 |
Botafogo SP | 1 | 1 | América Mineiro | 0-0 | |
20/04/2024 02:00 1606037 |
Metropolitanos | 2 | 0 | Angostura FC | 1-0 | |
20/04/2024 02:00 1606024 |
Zamora FC | 0 | 2 | Portuguesa FC | 0-1 | |
20/04/2024 02:00 1605773 |
Carabobo | 1 | 0 | Caracas | 0-0 | |
20/04/2024 02:10 1594874 |
San Martín Tucumán | 0 | 0 | Guillermo Brown | 0-0 | |
20/04/2024 03:00 1593839 |
Operário PR | 1 | 0 | Avai | 0-0 | |
20/04/2024 03:30 1593791 |
2 de Mayo | 0 | 2 | Cerro Porteno | 0-1 | |
20/04/2024 03:30 1597754 |
Unión La Calera | 0 | 1 | CD Everton | 0-0 | |
20/04/2024 04:00 1595404 |
Mazatlán | 0 | 2 | FC Juarez | 0-0 | |
20/04/2024 04:00 1624246 |
Cienciano | 0 | 2 | Deportivo Garcilaso | 0-0 | |
20/04/2024 04:00 1640252 |
CD Victoria | 0 | 1 | UPNFM | 0-0 | |
20/04/2024 04:10 1582958 |
Atlético Bucaramanga | 2 | 3 | Boyaca Chico | 1-1 | |
20/04/2024 05:00 1595145 |
Pacific FC | 2 | 0 | Valour | 0-0 | |
20/04/2024 06:00 1596062 |
Green Gully | 1 | 2 | Port Melbourne | 1-1 | |
20/04/2024 06:00 1595158 |
Atlético San Luis FC | 1 | 5 | Toluca | 1-2 | |
20/04/2024 06:10 1595069 |
Tijuana | 3 | 1 | Puebla | 0-1 | |
20/04/2024 07:00 1595798 |
SKA-Energiya | 3 | 0 | Yenisey | 1-0 | |
20/04/2024 07:30 1596100 |
Devonport City | 1 | 1 | South Hobart | 0-0 | |
20/04/2024 08:00 1596112 |
Manningham United Blues | 1 | 3 | Hume City | 1-0 | |
20/04/2024 08:00 1595538 |
Fagiano Okayama | 2 | 0 | Roasso Kumamoto | 2-0 | |
20/04/2024 08:00 1595570 |
Fujieda MYFC | 0 | 1 | Tokushima Vortis | 0-1 | |
20/04/2024 08:00 1595914 |
Matsumoto Yamaga | 2 | 1 | Kamatamare Sanuki | 0-0 | |
20/04/2024 08:00 1595847 |
Bucheon 1995 | 1 | 3 | Busan I'Park | 1-1 | |
20/04/2024 08:00 1595099 |
Shimizu S-Pulse | 3 | 2 | Vegalta Sendai | 1-0 | |
20/04/2024 08:00 1595066 |
Daegu II | 1 | 4 | Siheung Citizen | 1-1 | |
20/04/2024 08:00 1595496 |
Chuncheon Citizen | 2 | 0 | Ulsan Citizen | 2-0 | |
20/04/2024 08:00 1595905 |
Consadole Sapporo | 1 | 1 | Sanfrecce Hiroshima | 1-0 | |
20/04/2024 08:00 1594867 |
O'Connor Knights | 2 | 1 | Tuggeranong United | 0-1 | |
20/04/2024 08:00 1594794 |
Busan Kyotong | 2 | 3 | Gimhae City | 2-2 | |
20/04/2024 08:00 1595304 |
Grulla Marioka | 1 | 1 | Ryūkyū | 1-1 | |
20/04/2024 08:00 1595030 |
Montedio Yamagata | 2 | 1 | Ehime | 1-0 | |
20/04/2024 08:00 1594811 |
Ventforet Kofu | 4 | 1 | Thespa Kusatsu | 3-0 | |
20/04/2024 08:00 1596161 |
Sagan Tosu | 4 | 2 | Kashima Antlers | 2-1 | |
20/04/2024 08:00 1596156 |
Suwon City | 2 | 1 | Jeju United | 0-1 | |
20/04/2024 08:00 1595028 |
Cooma Tigers | 2 | 2 | Canberra | 1-0 | |
20/04/2024 08:00 1595368 |
Kyoto Sanga | 0 | 1 | Albirex Niigata | 0-0 | |
20/04/2024 08:30 1595450 |
Western Sydney Wanderers | 1 | 2 | Melbourne Heart | 0-2 | |
20/04/2024 08:30 1595416 |
Campbelltown City | 0 | 4 | Adelaide Comets | 0-2 | |
20/04/2024 09:00 1596194 |
Avispa Fukuoka | 2 | 2 | Júbilo Iwata | 0-1 | |
20/04/2024 09:00 1595464 |
Shonan Bellmare | 0 | 1 | Vissel Kobe | 0-0 | |
20/04/2024 09:30 1595624 |
Sutherland Sharks | 1 | 2 | Manly United | 1-2 | |
20/04/2024 09:45 1595226 |
Launceston City | 2 | 1 | Clarence Zebras | 2-1 | |
20/04/2024 10:00 1595558 |
Hebei Kungfu | 1 | 0 | Heilongjiang Lava Spring | 1-0 | |
20/04/2024 10:00 1595526 |
Balcatta | 3 | 1 | Inglewood United | 3-1 | |
20/04/2024 10:00 1595495 |
Liaoning Shenyang | 2 | 1 | Jiangxi Beidamen | 1-1 | |
20/04/2024 10:00 1596094 |
Urawa Reds | 0 | 1 | Gamba Osaka | 0-0 | |
20/04/2024 10:00 1596016 |
Perth RedStar | 2 | 3 | Fremantle City | 1-1 | |
20/04/2024 10:00 1596122 |
Kawasaki Frontale | 0 | 0 | Tokyo Verdy | 0-0 | |
20/04/2024 10:00 1595994 |
Wofoo Tai Po | 0 | 0 | Kitchee | 0-0 | |
20/04/2024 10:00 1595311 |
Bayswater City | 5 | 2 | Perth Glory II | 1-2 | |
20/04/2024 10:00 1595324 |
Southern District RSA | 0 | 2 | Sham Shui Po | 0-1 | |
20/04/2024 10:00 1595393 |
Western Knights | 3 | 3 | Olympic Kingsway | 1-2 | |
20/04/2024 10:00 1595410 |
Armadale | 1 | 1 | Perth SC | 0-0 | |
20/04/2024 10:00 1603101 |
Dalian Huayi | 3 | 2 | Quanzhou Y. | 1-1 | |
20/04/2024 10:00 1595903 |
Floreat Athena | 2 | 0 | Stirling Lions | 0-0 | |
20/04/2024 10:30 1594965 |
Seoul | 2 | 3 | Jeonbuk Motors | 2-2 | |
20/04/2024 10:30 1596111 |
Seongnam | 1 | 2 | Cheongju Jikji | 1-0 | |
20/04/2024 10:30 1595315 |
Melbourne Victory | 0 | 0 | Brisbane Roar | 0-0 | |
20/04/2024 10:30 1595103 |
Adelaide Raiders | 3 | 2 | White City Woodville | 2-0 | |
20/04/2024 10:30 1596177 |
Pohang Steelers | 0 | 0 | Sangju Sangmu | 0-0 | |
20/04/2024 10:30 1595017 |
Shanghai Jiading | 1 | 1 | Red Lions | 1-0 | |
20/04/2024 10:30 1595657 |
Shandong Luneng | 4 | 1 | Shijiazhuang Ever Bright | 3-0 | |
20/04/2024 10:30 1603097 |
Xi'an Ronghai | 0 | 4 | GZ-Power | 0-2 | |
20/04/2024 11:00 1594981 |
Redlands United | 2 | 4 | Lions FC | 0-3 | |
20/04/2024 11:00 1629587 |
Persik Kediri | 1 | 1 | Persita Tangerang | 0-0 | |
20/04/2024 11:00 1629601 |
Persib Bandung | 3 | 1 | Persebaya Surabaya | 1-0 | |
20/04/2024 11:15 1596093 |
Vyškov | 1 | 1 | Zbrojovka Brno | 0-0 | |
20/04/2024 11:15 1595693 |
Altona Magic | 1 | 0 | Melbourne Knights | 0-0 | |
20/04/2024 11:15 1595976 |
Wolves FC | 0 | 4 | Moreton C | 0-2 | |
20/04/2024 11:30 1596048 |
1860 München U19 | 3 | 4 | Kaiserslautern U19 | 2-2 | |
20/04/2024 11:30 1595120 |
Peninsula Power | 1 | 2 | SC Wanderers | 1-2 | |
20/04/2024 11:30 1595062 |
Tyumen | 0 | 3 | Neftekhimik | 0-2 | |
20/04/2024 12:00 1594815 |
Kaisar | 1 | 1 | Atyrau | 0-0 | |
20/04/2024 12:00 1593931 |
Inter U19 | 3 | 0 | Cagliari U20 | 2-0 | |
20/04/2024 12:00 1601895 |
Ogre United | 0 | 3 | JDFS Alberts | 0-2 | |
20/04/2024 12:00 1595078 |
Greuther Fürth U19 | 1 | 2 | Nürnberg U19 | 1-1 | |
20/04/2024 12:00 1595761 |
Zhenys | 1 | 0 | Turan Turkistan | 1-0 | |
20/04/2024 12:00 1598568 |
Hoffenheim U19 | 4 | 0 | Sandhausen | 2-0 | |
20/04/2024 12:00 1595604 |
St. George Saints | 1 | 0 | Hills Brumbies | 1-0 | |
20/04/2024 12:00 1597669 |
Eintracht Frankfurt U19 | 3 | 0 | Augsburg U19 | 1-0 | |
20/04/2024 12:00 1595129 |
Dandenong Thunder | 0 | 8 | Avondale FC | 0-2 | |
20/04/2024 12:00 1597468 |
Borussia M'gladbach U19 | 6 | 0 | Alemannia Aachen U19 | 2-0 | |
20/04/2024 12:00 1597512 |
Viktoria Köln U19 | 3 | 0 | Schalke 04 U19 | 3-0 | |
20/04/2024 12:15 1596014 |
St George City FA | 2 | 0 | Central Coast II | 1-0 | |
20/04/2024 12:30 1596059 |
Nõmme United | 0 | 2 | Tallinna Kalev | 0-2 | |
20/04/2024 12:45 1598077 |
Macarthur | 1 | 0 | Sydney | 1-0 | |
20/04/2024 13:00 1598215 |
Hertha BSC U19 | 2 | 0 | Wolfsburg U19 | 1-0 | |
20/04/2024 13:00 1595892 |
Kiruna FF | 2 | 0 | Umeå FC Akademi | 1-0 | |
20/04/2024 13:00 1594921 |
Friska Viljor | 2 | 4 | United IK Nordic | 1-2 | |
20/04/2024 13:00 1598517 |
Levante (K) | 2 | 4 | Real Madrid (K) | 1-0 | |
20/04/2024 13:00 1597545 |
Penafiel | 1 | 1 | Paços de Ferreira | 0-0 | |
20/04/2024 13:00 1597583 |
Essen-Schönebeck (K) | 2 | 1 | Hoffenheim (K) | 0-0 | |
20/04/2024 13:00 1598432 |
Sporting Covilha | 1 | 2 | Braga-B | 0-1 | |
20/04/2024 13:00 1595845 |
Warriors | 2 | 0 | Hong Kong FC | 1-0 | |
20/04/2024 13:00 1595886 |
Hansa Rostock U19 | 1 | 2 | RB Leipzig U19 | 0-1 | |
20/04/2024 13:30 1597473 |
Nyiregyhaza Spartacus | 3 | 1 | Vasas | 2-0 | |
20/04/2024 13:30 1595974 |
Sprint-Jeløy | 0 | 3 | Skjervøy | 0-1 | |
20/04/2024 13:30 1595634 |
Olimpia Grudziądz | 1 | 0 | Wisła Puławy | 0-0 | |
20/04/2024 13:30 1588871 |
İstanbulspor | 1 | 2 | Karagümrük | 0-0 | |
20/04/2024 13:30 1598669 |
Bandırmaspor | 1 | 1 | Tuzlaspor | 1-0 | |
20/04/2024 14:00 1595926 |
OTP | 1 | 2 | Kuopion Elo | 1-1 | |
20/04/2024 14:00 1595477 |
Eilenburg | 0 | 2 | Zwickau | 0-1 | |
20/04/2024 14:00 1595960 |
Fortuna Düsseldorf | 1 | 0 | Greuther Fürth | 0-0 | |
20/04/2024 14:00 1595457 |
Stenungsund | 0 | 0 | Ahlafors | 0-0 | |
20/04/2024 14:00 1594937 |
Rosengard | 2 | 1 | Onsala | 0-1 | |
20/04/2024 14:00 1595814 |
Osnabrück | 0 | 3 | Eintracht Braunschweig | 0-2 | |
20/04/2024 14:00 1595118 |
Vänersborgs FK | 1 | 1 | Vänersborgs IF | 0-0 | |
20/04/2024 14:00 1596109 |
Chengdu Better City | 3 | 1 | Sichuan Jiuniu | 1-1 | |
20/04/2024 14:00 1594968 |
Skövde AIK | 1 | 0 | Trelleborg FF | 1-0 | |
20/04/2024 14:00 1601752 |
BG Pathum United | 1 | 1 | Chonburi | 1-0 | |
20/04/2024 14:00 1595422 |
Samtredia | 0 | 0 | Torpedo | 0-0 | |
20/04/2024 14:00 1594941 |
Sandvikens IF | 1 | 0 | Östers | 0-0 | |
20/04/2024 14:00 1593862 |
Atalanta U19 | 0 | 1 | Juventus U19 | 0-1 | |
20/04/2024 14:00 1596090 |
Tottenham Hotspur U21 | 2 | 2 | Manchester United U21 | 2-2 | |
20/04/2024 14:00 1594963 |
Kaiserslautern | 1 | 1 | Wehen Wiesbaden | 1-0 | |
20/04/2024 14:00 1594935 |
AFC Eskilstuna | 3 | 3 | Assyriska | 0-1 | |
20/04/2024 14:00 1595356 |
FC Rubin Kazan | 1 | 1 | Lokomotiv Moskova | 1-1 | |
20/04/2024 14:00 1594912 |
Frösö | 0 | 3 | Boden | 0-1 | |
20/04/2024 14:00 1597552 |
Karlsruher SC U19 | 0 | 1 | VfB Stuttgart U19 | 0-0 | |
20/04/2024 14:00 1596214 |
Lysekloster | 2 | 1 | Arendal | 1-0 | |
20/04/2024 14:00 1595227 |
Phönix Lübeck | 4 | 2 | Eintracht Norderstedt | 2-2 | |
20/04/2024 14:00 1594904 |
Bergdalens | 1 | 3 | Jonsered | 1-1 | |
20/04/2024 14:10 1593803 |
Minsk | 1 | 1 | Naftan | 1-1 | |
20/04/2024 14:15 1594779 |
Woking | 3 | 0 | AFC Fylde | 1-0 | |
20/04/2024 14:15 1595777 |
Boreham Wood | 0 | 0 | Ebbsfleet United | 0-0 | |
20/04/2024 14:15 1595800 |
Gateshead | 2 | 1 | Bromley | 0-1 | |
20/04/2024 14:15 1595376 |
Chesterfield | 3 | 2 | Maidenhead United | 2-0 | |
20/04/2024 14:15 1596204 |
Oldham Athletic | 2 | 3 | Wealdstone | 1-0 | |
20/04/2024 14:15 1596065 |
Solihull Moors | 1 | 0 | York City | 0-0 | |
20/04/2024 14:30 1594988 |
Ordabasy | 1 | 1 | Kyzylzhar | 0-1 | |
20/04/2024 14:30 1595123 |
Meuselwitz | 2 | 2 | Altglienicke | 1-1 | |
20/04/2024 14:30 1620280 |
Barcelona (K) | 0 | 1 | Chelsea (K) | 0-1 | |
20/04/2024 14:30 1595517 |
Paide | 0 | 1 | Tammeka | 0-0 | |
20/04/2024 14:30 1601860 |
BEC Tero Sasana | 1 | 0 | Uthai Thani | 0-0 | |
20/04/2024 14:30 1595520 |
Crewe Alexandra | 0 | 3 | Wrexham | 0-2 | |
20/04/2024 14:30 1598290 |
Burnley (K) | 0 | 1 | Feds | 0-1 | |
20/04/2024 14:30 1639044 |
VSK Århus | 0 | 3 | Næsby | 0-0 | |
20/04/2024 14:30 1598550 |
Aberdeen | 2 | 2 | Celtic FC | 1-1 | |
20/04/2024 14:30 1597523 |
Široki Brijeg | 4 | 1 | Igman | 1-1 | |
20/04/2024 14:30 1595734 |
Leicester City | 2 | 1 | West Bromwich | 1-0 | |
20/04/2024 14:35 1594910 |
Wuhan Three Towns | 0 | 0 | Changchun Yatai | 0-0 | |
20/04/2024 15:00 1594984 |
Hallescher FC | 1 | 0 | Verl | 1-0 | |
20/04/2024 15:00 1601763 |
Khon Kaen United | 1 | 1 | Trat | 0-1 | |
20/04/2024 15:00 1595085 |
Dynamo Dresden | 0 | 2 | Viktoria Köln | 0-0 | |
20/04/2024 15:00 1598161 |
Granada (K) | 2 | 1 | Granadilla Tenerife (K) | 1-1 | |
20/04/2024 15:00 1595094 |
Bari | 1 | 1 | AC Pisa | 0-1 | |
20/04/2024 15:00 1598463 |
CSMS Iaşi | 3 | 1 | Voluntari FC | 1-0 | |
20/04/2024 15:00 1594962 |
Brescia | 0 | 0 | Ternana | 0-0 | |
20/04/2024 15:00 1595446 |
Lucksta | 3 | 1 | Täfteå | 2-1 | |
20/04/2024 15:00 1595689 |
Skellefteå | 3 | 1 | Älgarna | 1-0 | |
20/04/2024 15:00 1594915 |
Gamle Oslo | 2 | 2 | Nordstrand | 2-1 | |
20/04/2024 15:00 1595269 |
Swansea City U21 | 3 | 1 | Bristol City U21 | 1-0 | |
20/04/2024 15:00 1596000 |
Skeid II | 1 | 4 | Flint | 1-2 | |
20/04/2024 15:00 1594863 |
FeralpiSalò | 2 | 5 | Como | 2-3 | |
20/04/2024 15:00 1597732 |
Celta Vigo | 4 | 1 | Las Palmas | 2-1 | |
20/04/2024 15:00 1595807 |
Vard | 1 | 1 | Sotra | 1-0 | |
20/04/2024 15:00 1597757 |
Amorebieta | 0 | 3 | Real Valladolid | 0-0 | |
20/04/2024 15:00 1596224 |
Lübeck | 0 | 5 | Borussia Dortmund II | 0-3 | |
20/04/2024 15:00 1594961 |
Gjøvik-Lyn | 0 | 1 | Strindheim | 0-0 | |
20/04/2024 15:00 1596068 |
Nantong Zhiyun | 0 | 2 | Shanghai Shenhua | 0-1 | |
20/04/2024 15:00 1629608 |
PSS Sleman | 2 | 3 | Dewa United | 1-1 | |
20/04/2024 15:00 1639063 |
SfB-Oure | 0 | 0 | Vejgaard B | 0-0 | |
20/04/2024 15:00 1639065 |
Silkeborg KFUM | 0 | 1 | Holstebro | 0-1 | |
20/04/2024 15:00 1597857 |
Havelse | 1 | 0 | Weiche Flensburg | 0-0 | |
20/04/2024 15:00 1596182 |
Paderborn 07 II | 0 | 1 | Alemannia Aachen | 0-1 | |
20/04/2024 15:00 1596024 |
Barockstadt Fulda-Lehn. | 1 | 0 | Hoffenheim II | 0-0 | |
20/04/2024 15:00 1595995 |
Borussia M'gladbach II | 0 | 0 | Gütersloh | 0-0 | |
20/04/2024 15:00 1595928 |
FC Bocholt | 5 | 0 | Rot Weiss Ahlen | 0-0 | |
20/04/2024 15:00 1639089 |
HIK | 1 | 0 | Thisted | 1-0 | |
20/04/2024 15:00 1595606 |
Kickers Offenbach | 5 | 0 | Balingen | 1-0 | |
20/04/2024 15:00 1595332 |
Köln II | 0 | 3 | SSVg Velbert | 0-2 | |
20/04/2024 15:00 1595147 |
Freiberg | 1 | 1 | Hessen Kassel | 0-0 | |
20/04/2024 15:00 1595002 |
Bahlinger SC | 2 | 1 | Aalen | 1-1 | |
20/04/2024 15:00 1594826 |
Astoria Walldorf | 4 | 1 | Mainz 05 II | 3-0 | |
20/04/2024 15:00 1639049 |
Skive | 2 | 1 | Brabrand | 1-0 | |
20/04/2024 15:00 1639027 |
Frem | 1 | 0 | Avarta | 0-0 | |
20/04/2024 15:00 1638987 |
Aarhus Fremad | 5 | 0 | LFA | 3-0 | |
20/04/2024 15:00 1644407 |
Radnicki Kragujevac | 4 | 3 | Cukaricki | 2-3 | |
20/04/2024 15:00 1594759 |
Bergnäsets | 0 | 2 | Tegs | 0-1 | |
20/04/2024 15:00 1595370 |
Räppe | 2 | 4 | Karlskrona | 0-4 | |
20/04/2024 15:00 1595561 |
Simrishamn | 2 | 3 | Österlen | 1-1 | |
20/04/2024 15:00 1595623 |
Husqvarna | 2 | 1 | Laholms FK | 2-0 | |
20/04/2024 15:00 1595640 |
IFK Trelleborg | 2 | 2 | Kristianstad | 1-1 | |
20/04/2024 15:00 1595910 |
Zalgiris | 2 | 1 | Sūduva | 1-1 | |
20/04/2024 15:00 1595591 |
Ansbach | 0 | 2 | Bayern Münih II | 0-0 | |
20/04/2024 15:00 1595511 |
Eintracht Bamberg | 2 | 0 | Schalding-Heining | 0-0 | |
20/04/2024 15:00 1595299 |
Aubstadt | 0 | 2 | Illertissen | 0-2 | |
20/04/2024 15:00 1595244 |
Greuther Fürth II | 2 | 1 | Vilzing | 1-0 | |
20/04/2024 15:00 1594951 |
Türkgücü-Ataspor | 0 | 2 | Nürnberg II | 0-0 | |
20/04/2024 15:00 1610670 |
Hobro | 1 | 2 | Fredericia | 0-1 | |
20/04/2024 15:00 1594776 |
Düren Merzenich | 2 | 2 | Fortuna Köln | 1-2 | |
20/04/2024 15:00 1595283 |
1860 Münih | 1 | 1 | Saarbrücken | 0-1 | |
20/04/2024 15:00 1596141 |
Ascoli | 0 | 0 | Modena | 0-0 | |
20/04/2024 15:00 1595087 |
Ytterhogdal | 4 | 1 | Gottne | 3-1 | |
20/04/2024 15:00 1595470 |
Zwolle (K) | 2 | 0 | Telstar | 1-0 | |
20/04/2024 15:00 1596087 |
HJK | 2 | 1 | Mariehamn | 1-0 | |
20/04/2024 15:00 1597566 |
Eintracht Frankfurt | 4 | 1 | Nürnberg (K) | 3-1 | |
20/04/2024 15:00 1596148 |
Erzgebirge Aue | 2 | 1 | Unterhaching | 1-0 | |
20/04/2024 15:15 1594813 |
Pirin Blagoevgrad | 0 | 0 | Cherno More | 0-0 | |
20/04/2024 15:30 1596124 |
Stripfing | 2 | 2 | FC Dornbirn | 0-1 | |
20/04/2024 15:30 1594774 |
GVVV | 2 | 1 | Noordwijk | 2-0 | |
20/04/2024 15:30 1594882 |
Brattvåg | 2 | 0 | Notodden | 1-0 | |
20/04/2024 15:30 1601757 |
Puskas FC | 5 | 0 | Paksi SE | 1-0 | |
20/04/2024 15:30 1595525 |
Koninklijke HFC | 1 | 2 | Excelsior Maassluis | 0-1 | |
20/04/2024 15:30 1595811 |
Juventus (K) | 2 | 1 | Reggiana | 0-0 | |
20/04/2024 15:30 1594797 |
Chornomorets | 1 | 2 | Hirnyk | 1-0 | |
20/04/2024 15:30 1596055 |
Scheveningen | 2 | 2 | HHC | 0-2 | |
20/04/2024 15:50 1604652 |
Dubrava Zagreb | 1 | 1 | Croatia Zmijavci | 1-1 | |
20/04/2024 16:00 1597624 |
St. Pauli U19 | 2 | 3 | Werder Bremen U19 | 0-2 | |
20/04/2024 16:00 1597860 |
Torreense | 0 | 3 | União de Leiria | 0-2 | |
20/04/2024 16:00 1595125 |
Golden Arrows | 1 | 1 | Real Kings | 1-0 | |
20/04/2024 16:00 1644441 |
Backa Topola | 3 | 2 | Vojvodina | 2-1 | |
20/04/2024 16:00 1601760 |
Ratchaburi | 1 | 4 | Buriram PEA | 0-2 | |
20/04/2024 16:00 1595405 |
Dire Dawa | 1 | 0 | Shashemene | 1-0 | |
20/04/2024 16:00 1595267 |
Radomlje | 1 | 2 | NS Mura | 1-1 | |
20/04/2024 16:00 1595977 |
Platinum City Rovers | 1 | 3 | Milford | 0-1 | |
20/04/2024 16:00 1595331 |
NJS | 0 | 2 | Reipas | 0-2 | |
20/04/2024 16:00 1595045 |
JDR Stars | 0 | 0 | Venda Football Academy | 0-0 | |
20/04/2024 16:00 1595144 |
Bærum | 5 | 3 | Åskollen | 4-2 | |
20/04/2024 16:00 1595255 |
Bul FC | 2 | 0 | Express FC | 1-0 | |
20/04/2024 16:00 1595432 |
IK Sirius | 0 | 1 | Värnamo | 0-1 | |
20/04/2024 16:00 1601820 |
Leevon | 4 | 2 | Mārupe | 2-1 | |
20/04/2024 16:00 1588657 |
Konyaspor | 0 | 2 | Alanyaspor | 0-1 | |
20/04/2024 16:00 1636464 |
KPV | 3 | 1 | FCV | 2-0 | |
20/04/2024 16:00 1636453 |
EPS | 2 | 0 | VIFK | 0-0 | |
20/04/2024 16:00 1594901 |
Futura | 3 | 7 | PEPO | 1-3 | |
20/04/2024 16:00 1595889 |
Asker | 6 | 1 | Oslo Frigg | 2-0 | |
20/04/2024 16:00 1595576 |
Leningradets | 0 | 2 | Sokol Saratov | 0-1 | |
20/04/2024 16:00 1595504 |
Akron | 6 | 0 | Urozhay | 1-0 | |
20/04/2024 16:00 1595187 |
JBK | 0 | 2 | JS Hercules | 0-1 | |
20/04/2024 16:00 1595804 |
Östersunds FK | 1 | 1 | Örgryte | 0-0 | |
20/04/2024 16:00 1636471 |
RoPS | 2 | 3 | JJK | 0-2 | |
20/04/2024 16:00 1595614 |
Rodez | 2 | 0 | Auxerre | 0-0 | |
20/04/2024 16:00 1595551 |
Jablonec | 0 | 0 | Zlín | 0-0 | |
20/04/2024 16:00 1595882 |
Karviná | 1 | 1 | Bohemians 1905 | 0-0 | |
20/04/2024 16:00 1593909 |
Pretoria University | 0 | 1 | Magesi | 0-0 | |
20/04/2024 16:00 1594038 |
Genoa U20 | 3 | 2 | Fiorentina U20 | 1-1 | |
20/04/2024 16:00 1593873 |
Roma U20 | 4 | 0 | Sassuolo U20 | 3-0 | |
20/04/2024 16:00 1596071 |
Malezya U23 | 0 | 2 | Vietnam U23 | 0-1 | |
20/04/2024 16:00 1637310 |
Danubio | 1 | 1 | Cerro Largo | 1-0 | |
20/04/2024 16:00 1595063 |
AFC | 3 | 2 | Katwijk | 2-0 | |
20/04/2024 16:00 1596213 |
Tychy 71 | 1 | 3 | Resovia Rzeszów | 1-1 | |
20/04/2024 16:00 1595707 |
JäPS | 3 | 1 | PK-35 | 2-0 | |
20/04/2024 16:00 1595854 |
Stjørdals-Blink | 4 | 2 | Follo | 2-1 | |
20/04/2024 16:00 1596233 |
TPS | 1 | 0 | MP | 1-0 | |
20/04/2024 16:00 1595944 |
Quick Boys | 1 | 1 | Kozakken Boys | 1-1 | |
20/04/2024 16:00 1595790 |
Rijnsburgse Boys | 1 | 1 | ACV | 0-1 | |
20/04/2024 16:00 1595224 |
Northampton Town | 1 | 2 | Exeter City | 0-1 | |
20/04/2024 16:00 1594767 |
SJK II | 0 | 1 | Jaro | 0-0 | |
20/04/2024 16:00 1594011 |
FC Arsenal Dzerzhinsk | 2 | 0 | Shakhtyor | 2-0 | |
20/04/2024 16:00 1595067 |
Nardo FC | 4 | 0 | Orkla | 0-0 | |
20/04/2024 16:00 1633341 |
TP Mazembe | 0 | 0 | Al Ahly | 0-0 | |
20/04/2024 16:00 1594960 |
Pogoń Szczecin | 0 | 2 | Piast Gliwice | 0-2 | |
20/04/2024 16:00 1596165 |
Sparta Prag | 4 | 3 | Baník Ostrava | 1-0 | |
20/04/2024 16:00 1596192 |
Utsikten | 1 | 0 | GIF Sundsvall | 1-0 | |
20/04/2024 16:00 1598153 |
Giresunspor | 0 | 3 | Göztepe | 0-1 | |
20/04/2024 16:00 1596196 |
JIPPO | 1 | 0 | KTP | 1-0 | |
20/04/2024 16:00 1596203 |
IFK Göteborg | 1 | 1 | Norrköping | 1-1 | |
20/04/2024 16:15 1594763 |
Lahti | 1 | 1 | Haka | 0-1 | |
20/04/2024 16:30 1595412 |
Young Boys II | 2 | 0 | Bulle | 0-0 | |
20/04/2024 16:30 1595350 |
Heidenheim | 1 | 2 | RB Leipzig | 0-1 | |
20/04/2024 16:30 1596066 |
Basel II | 4 | 1 | Delémont | 1-1 | |
20/04/2024 16:30 1594825 |
Hoffenheim | 4 | 3 | M'gladbach | 1-1 | |
20/04/2024 16:30 1595372 |
Baltika | 2 | 1 | Krylya Sovetov | 0-0 | |
20/04/2024 16:30 1595586 |
Jong Sparta | 1 | 2 | Spakenburg | 1-1 | |
20/04/2024 16:30 1595559 |
Köln | 0 | 2 | Darmstadt 98 | 0-0 | |
20/04/2024 16:30 1595802 |
Wolfsburg | 1 | 0 | Bochum | 1-0 | |
20/04/2024 16:55 1632237 |
Gulf United | 1 | 2 | Al-Taawoun FC | 0-0 | |
20/04/2024 16:55 1632233 |
Masafi | 0 | 0 | Masfut | 0-0 | |
20/04/2024 17:00 1628392 |
Cliftonville | 2 | 0 | Glentoran | 1-0 | |
20/04/2024 17:00 1595000 |
Levadia | 1 | 1 | Vaprus | 1-0 | |
20/04/2024 17:00 1595366 |
Shinnik | 0 | 1 | Makhachkala | 0-1 | |
20/04/2024 17:00 1617302 |
Maccabi Tel Aviv | 4 | 0 | Hapoel Haifa | 2-0 | |
20/04/2024 17:00 1595859 |
Sheffield United | 1 | 4 | Burnley | 0-2 | |
20/04/2024 17:00 1628383 |
Coleraine | 0 | 2 | Crusaders | 0-2 | |
20/04/2024 17:00 1594909 |
Alaniya II | 1 | 2 | Volgar-Gazprom | 0-0 | |
20/04/2024 17:00 1595035 |
Sutton United | 2 | 2 | Crawley Town | 0-1 | |
20/04/2024 17:00 1595665 |
Cheltenham Town | 1 | 2 | Lincoln City | 1-1 | |
20/04/2024 17:00 1595473 |
Sollentuna United | 2 | 2 | FBK Karlstad | 0-1 | |
20/04/2024 17:00 1595644 |
Elgin City | 1 | 1 | Peterhead | 1-0 | |
20/04/2024 17:00 1620265 |
Institute | 1 | 1 | Bangor | 1-1 | |
20/04/2024 17:00 1620259 |
Portadown FC | 1 | 1 | Dundela | 0-0 | |
20/04/2024 17:00 1620252 |
H&W Welders | 1 | 2 | Annagh United | 0-2 | |
20/04/2024 17:00 1596129 |
Luton Town | 1 | 5 | Brentford | 0-2 | |
20/04/2024 17:00 1595349 |
Franke | 2 | 1 | Kungsängen | 2-0 | |
20/04/2024 17:00 1628389 |
Carrick Rangers | 2 | 1 | Loughgall | 2-1 | |
20/04/2024 17:00 1595671 |
VJS | 3 | 1 | Honka | 1-0 | |
20/04/2024 17:00 1595890 |
KAMAZ | 1 | 0 | Chernomorets | 0-0 | |
20/04/2024 17:00 1595669 |
Stoke City | 3 | 0 | Plymouth Argyle | 2-0 | |
20/04/2024 17:00 1595163 |
Stockport County | 4 | 2 | Accrington Stanley | 2-1 | |
20/04/2024 17:00 1595708 |
Dunfermline Athletic | 0 | 0 | Queen's Park | 0-0 | |
20/04/2024 17:00 1595829 |
Walsall | 2 | 3 | Bradford City | 2-2 | |
20/04/2024 17:00 1596178 |
Norwich City | 1 | 1 | Bristol City | 0-0 | |
20/04/2024 17:00 1595436 |
EBK | 1 | 6 | Inter Turku II | 1-3 | |
20/04/2024 17:00 1595489 |
Eskilsminne | 1 | 3 | Jönköpings Södra | 0-1 | |
20/04/2024 17:00 1595782 |
Farsta | 4 | 0 | Falu BS | 2-0 | |
20/04/2024 17:00 1596222 |
JPS | 1 | 2 | GBK | 1-1 | |
20/04/2024 17:00 1633403 |
Témouchent | 1 | 0 | Oued Sly | 1-0 | |
20/04/2024 17:00 1596168 |
Levanger | 1 | 2 | Kongsvinger | 0-2 | |
20/04/2024 17:00 1628380 |
Dungannon Swifts | 2 | 0 | Glenavon | 1-0 | |
20/04/2024 17:00 1595353 |
Leyton Orient | 0 | 1 | Fleetwood Town FC | 0-0 | |
20/04/2024 17:00 1595721 |
Egersunds | 3 | 1 | Aalesund | 2-1 | |
20/04/2024 17:00 1595733 |
Forfar Athletic | 2 | 1 | East Fife | 0-1 | |
20/04/2024 17:00 1596193 |
Charlton Athletic | 1 | 1 | Shrewsbury Town | 0-1 | |
20/04/2024 17:00 1641764 |
Stranraer | 0 | 0 | Dumbarton | 0-0 | |
20/04/2024 17:00 1595755 |
Harrogate Town | 3 | 5 | Milton Keynes Dons | 2-2 | |
20/04/2024 17:00 1595095 |
Zürih II | 0 | 4 | Bavois | 0-2 | |
20/04/2024 17:00 1598026 |
Sloga Doboj | 0 | 2 | Zrinjski | 0-0 | |
20/04/2024 17:00 1620275 |
Ballinamallard United | 0 | 5 | Ards | 0-5 | |
20/04/2024 17:00 1595675 |
Kairat | 1 | 3 | Aktobe | 0-1 | |
20/04/2024 17:00 1596015 |
Burton Albion | 3 | 2 | Reading | 3-1 | |
20/04/2024 17:00 1596092 |
Breitenrain | 0 | 1 | Étoile Carouge | 0-1 | |
20/04/2024 17:00 1595230 |
Bonnyrigg Rose Athletic | 0 | 1 | The Spartans FC | 0-0 | |
20/04/2024 17:00 1595907 |
Cardiff City | 2 | 1 | Southampton | 0-1 | |
20/04/2024 17:00 1595514 |
Ranheim | 2 | 2 | Åsane | 0-1 | |
20/04/2024 17:00 1594785 |
Rapperswil-Jona | 2 | 0 | Paradiso | 0-0 | |
20/04/2024 17:00 1641968 |
Goa | 2 | 1 | Chennaiyin F.C. | 2-1 | |
20/04/2024 17:00 1633440 |
WA Mostaganem | 2 | 0 | GC Mascara | 0-0 | |
20/04/2024 17:00 1604633 |
OH Leuven | 1 | 0 | Sint-Truiden | 0-0 | |
20/04/2024 17:00 1594858 |
IF Karlstad | 1 | 4 | Stockholm Internazionale | 0-2 | |
20/04/2024 17:00 1595684 |
Luzern II | 3 | 2 | SC Cham | 1-1 | |
20/04/2024 17:00 1633460 |
ESM Koléa | 2 | 3 | CR Méchria | 2-2 | |
20/04/2024 17:00 1633448 |
Hussein Dey | 1 | 0 | RC Arba | 1-0 | |
20/04/2024 17:00 1628367 |
Ballymena United | 4 | 0 | Newry City AFC | 2-0 | |
20/04/2024 17:00 1595983 |
Cambridge United | 0 | 1 | Derby County | 0-1 | |
20/04/2024 17:00 1598633 |
Academica FC | 1 | 0 | Lusitania FC Lourosa | 0-0 | |
20/04/2024 17:00 1633457 |
SKAF | 1 | 2 | Mostaganem | 0-0 | |
20/04/2024 17:00 1595468 |
Doncaster Rovers FC | 4 | 2 | Barrow | 0-2 | |
20/04/2024 17:00 1633451 |
JSM Tiaret | 1 | 1 | WA Boufarik | 1-1 | |
20/04/2024 17:00 1598280 |
Real Sociedad II | 2 | 0 | Fuenlabrada | 1-0 | |
20/04/2024 17:00 1595738 |
Dundee United | 1 | 0 | Ayr United | 0-0 | |
20/04/2024 17:00 1595819 |
Watford | 0 | 0 | Hull City | 0-0 | |
20/04/2024 17:00 1595167 |
Sogndal | 1 | 0 | Moss | 0-0 | |
20/04/2024 17:00 1594818 |
Oskarshamns AIK | 1 | 1 | Torslanda | 1-0 | |
20/04/2024 17:00 1594905 |
Mansfield Town | 2 | 1 | Gillingham | 0-1 | |
20/04/2024 17:00 1595297 |
Newport County | 0 | 1 | Salford City | 0-0 | |
20/04/2024 17:00 1594918 |
Bolton | 2 | 0 | Port Vale | 0-0 | |
20/04/2024 17:00 1632204 |
Young Africans | 2 | 1 | Simba | 2-0 | |
20/04/2024 17:00 1595268 |
Flekkerøy | 2 | 2 | Kvik Halden | 2-1 | |
20/04/2024 17:00 1595143 |
Lund | 3 | 2 | Trollhättan | 1-2 | |
20/04/2024 17:00 1595880 |
Sunderland | 0 | 1 | Millwall | 0-0 | |
20/04/2024 17:00 1598037 |
Hatta | 1 | 1 | Emirates | 1-0 | |
20/04/2024 17:00 1595524 |
Portsmouth | 1 | 2 | Wigan Athletic | 0-1 | |
20/04/2024 17:00 1595901 |
Blackpool | 3 | 2 | Barnsley | 2-0 | |
20/04/2024 17:00 1595390 |
Stirling Albion | 0 | 0 | Queen of the South | 0-0 | |
20/04/2024 17:00 1644442 |
HK Kópavogs | 0 | 2 | FH Hafnarfjördur | 0-0 | |
20/04/2024 17:00 1595378 |
Raufoss | 0 | 1 | Bryne FC | 0-0 | |
20/04/2024 17:00 1595202 |
Huddersfield Town | 0 | 4 | Swansea City | 0-0 | |
20/04/2024 17:00 1595563 |
Partick Thistle | 4 | 0 | Airdrie United | 0-0 | |
20/04/2024 17:00 1595107 |
Greifswalder SV | 3 | 0 | Chemie Leipzig | 2-0 | |
20/04/2024 17:00 1596080 |
Start | 1 | 1 | Sandnes Ulf | 1-0 | |
20/04/2024 17:05 1632248 |
Al Dhafra | 4 | 2 | Dubai City FC | 1-0 | |
20/04/2024 17:15 1595647 |
Firenze (K) | 0 | 0 | Roma (K) | 0-0 | |
20/04/2024 17:15 1595870 |
Spezia | 0 | 0 | Sampdoria | 0-0 | |
20/04/2024 17:15 1597537 |
Real Racing Santander | 0 | 0 | Levante | 0-0 | |
20/04/2024 17:15 1597965 |
Villarreal II | 1 | 0 | Racing Ferrol | 0-0 | |
20/04/2024 17:15 1598175 |
Rayo Vallecano | 2 | 1 | Osasuna | 0-1 | |
20/04/2024 17:15 1595439 |
Catanzaro | 0 | 0 | Cremonese | 0-0 | |
20/04/2024 17:15 1595119 |
Lecco | 1 | 2 | Venezia | 1-0 | |
20/04/2024 17:15 1594924 |
Südtirol | 0 | 0 | Cittadella | 0-0 | |
20/04/2024 17:30 1595906 |
HJS Akatemia | 2 | 1 | TPV | 1-1 | |
20/04/2024 17:30 1596117 |
Kiffen | 2 | 4 | Atlantis II | 1-2 | |
20/04/2024 17:30 1596036 |
PSV (K) | 5 | 0 | Heerenveen (K) | 2-0 | |
20/04/2024 17:30 1597736 |
Santa Clara | 1 | 0 | Tondela | 0-0 | |
20/04/2024 17:30 1597771 |
Moreirense | 0 | 1 | Gil Vicente | 0-1 | |
20/04/2024 17:30 1595863 |
Ingolstadt | 2 | 0 | MSV Duisburg | 1-0 | |
20/04/2024 17:30 1598508 |
FC U Craiova 1948 | 1 | 1 | Dinamo Bükreş | 0-1 | |
20/04/2024 17:30 1598510 |
Malženice | 3 | 0 | Dolný Kubín | 1-0 | |
20/04/2024 17:30 1595215 |
Tatran Prešov | 4 | 1 | Považská Bystrica | 3-1 | |
20/04/2024 17:30 1595418 |
FK Humenné | 0 | 2 | Petržalka | 0-1 | |
20/04/2024 17:30 1595377 |
ADO Den Haag | 1 | 1 | Eindhoven | 1-0 | |
20/04/2024 17:30 1594824 |
Tatran Liptovský Mikuláš | 1 | 3 | Púchov | 1-2 | |
20/04/2024 17:45 1595851 |
Hebar 1918 | 0 | 3 | Ludogorets | 0-2 | |
20/04/2024 18:00 1595375 |
Legon Cities | 2 | 0 | Hearts of Oak | 0-0 | |
20/04/2024 18:00 1593883 |
Slavia | 1 | 1 | Dinamo Brest | 1-1 | |
20/04/2024 18:00 1595593 |
Líšeň | 1 | 2 | Sigma Olomouc II | 1-0 | |
20/04/2024 18:00 1593838 |
Zira | 3 | 1 | Neftçi | 1-1 | |
20/04/2024 18:00 1595100 |
Osijek | 1 | 2 | Istra 1961 | 1-1 | |
20/04/2024 18:00 1598545 |
Sabadell | 2 | 1 | Cornella | 1-1 | |
20/04/2024 18:00 1595365 |
Nantes | 0 | 3 | Rennes | 0-0 | |
20/04/2024 18:00 1595531 |
Wolfsberger AC | 1 | 1 | Austria Lustenau | 1-1 | |
20/04/2024 18:00 1594898 |
Gute | 3 | 1 | Viggbyholms | 2-1 | |
20/04/2024 18:00 1598267 |
Fužinar | 0 | 2 | ND Gorica | 0-1 | |
20/04/2024 18:00 1595540 |
Austria Wien | 3 | 0 | Swarovski Tirol | 2-0 | |
20/04/2024 18:00 1595429 |
Rheindorf Altach | 2 | 2 | Blau-Weiß Linz | 1-1 | |
20/04/2024 18:00 1604666 |
Sibenik | 2 | 1 | Solin | 1-0 | |
20/04/2024 18:00 1604606 |
Vukovar | 1 | 1 | Dugopolje | 1-0 | |
20/04/2024 18:00 1601865 |
Ferencváros | 0 | 0 | Varda SE | 0-0 | |
20/04/2024 18:00 1596123 |
St. Gallen II | 3 | 0 | Kriens | 2-0 | |
20/04/2024 18:00 1595879 |
CSF Bălți | 0 | 3 | FC Petrocub Hîncești | 0-1 | |
20/04/2024 18:00 1595885 |
Vorskla | 0 | 2 | Kolos Kovalivka | 0-0 | |
20/04/2024 18:00 1639014 |
Paradou | 1 | 0 | El Bayadh | 1-0 | |
20/04/2024 18:00 1595058 |
Pribram | 1 | 1 | FK MAS Táborsko | 1-1 | |
20/04/2024 18:00 1594928 |
Torpedo Moskova | 1 | 1 | Arsenal-Tula | 1-0 | |
20/04/2024 18:00 1593793 |
Kilia | 1 | 1 | Hamburger SV II | 0-1 | |
20/04/2024 18:00 1598528 |
Bilje | 0 | 2 | Nafta | 0-0 | |
20/04/2024 18:00 1617308 |
Bnei Sakhnin | 0 | 2 | Maccabi Bnei Raina | 0-0 | |
20/04/2024 18:00 1617293 |
Maccabi Netanya | 1 | 0 | Hapoel Katamon FC | 1-0 | |
20/04/2024 18:00 1595834 |
FA Šiauliai | 1 | 0 | Dainava | 0-0 | |
20/04/2024 18:00 1595612 |
Al Akhdoud | 1 | 2 | Damak | 0-2 | |
20/04/2024 18:00 1595310 |
Sekhukhune United | 1 | 0 | Ajax Cape Town | 0-0 | |
20/04/2024 18:00 1595823 |
Samgurali | 3 | 1 | Dinamo Tiflis | 1-1 | |
20/04/2024 18:30 1588047 |
OFI | 2 | 1 | Volos NFC | 1-0 | |
20/04/2024 18:30 1596206 |
Sandecja Nowy Sącz | 0 | 1 | Hutnik Kraków | 0-1 | |
20/04/2024 18:30 1595146 |
Olimpija Ljubljana | 5 | 0 | Aluminij | 1-0 | |
20/04/2024 18:30 1595054 |
Orlando Pirates | 1 | 0 | AmaZulu | 0-0 | |
20/04/2024 18:30 1595358 |
VPS | 3 | 2 | Gnistan | 2-1 | |
20/04/2024 18:30 1595809 |
Ruch Chorzów | 2 | 3 | Widzew Łódź | 0-1 | |
20/04/2024 18:30 1595222 |
Gornik Leczna | 0 | 1 | Lechia Gdańsk | 0-0 | |
20/04/2024 18:30 1595466 |
Malmö FF | 1 | 0 | Västerås SK | 0-0 | |
20/04/2024 18:30 1595827 |
Kuveyt U23 | 0 | 5 | Özbekistan U23 | 0-1 | |
20/04/2024 19:00 1598318 |
Eyüpspor | 0 | 0 | Boluspor | 0-0 | |
20/04/2024 19:00 1588426 |
Kayserispor | 1 | 2 | Trabzonspor | 0-1 | |
20/04/2024 19:00 1642356 |
Wydad Fès | 3 | 1 | Racing de Casablanca | 3-1 | |
20/04/2024 19:00 1587889 |
Samsunspor | 1 | 1 | Adana Demirspor | 0-1 | |
20/04/2024 19:00 1595057 |
Fyllingsdalen | 2 | 1 | Mjølner | 2-0 | |
20/04/2024 19:00 1642377 |
AS Salé | 1 | 0 | Rapide Oued Zem | 0-0 | |
20/04/2024 19:00 1642406 |
Chabab Ben Guerir | 1 | 1 | Chabab Atlas Khenifra | 0-1 | |
20/04/2024 19:00 1601827 |
Skanste | 0 | 0 | Super Nova | 0-0 | |
20/04/2024 19:00 1644434 |
Kızılyıldız | 3 | 2 | Partizan | 1-1 | |
20/04/2024 19:00 1594025 |
Vaduz | 3 | 1 | Wil | 1-1 | |
20/04/2024 19:00 1597831 |
Algeciras | 2 | 3 | Antequera | 0-2 | |
20/04/2024 19:00 1597867 |
Alverca | 1 | 1 | Felgueiras 1932 | 0-0 | |
20/04/2024 19:00 1595969 |
DAC | 0 | 0 | Ružomberok | 0-0 | |
20/04/2024 19:00 1595259 |
Lyn Toppo. | 1 | 1 | Vålerenga | 1-1 | |
20/04/2024 19:00 1595234 |
Empoli | 1 | 0 | Napoli | 1-0 | |
20/04/2024 19:00 1595485 |
Yverdon Sport | 3 | 0 | Stade Lausanne-Ouchy | 1-0 | |
20/04/2024 19:00 1594798 |
Zemplín Michalovce | 1 | 3 | Skalica | 1-1 | |
20/04/2024 19:00 1598618 |
Madrid (K) | 2 | 1 | Athletic Club (K) | 1-0 | |
20/04/2024 19:00 1635714 |
Ittihad Tanger | 2 | 1 | FUS Rabat | 1-1 | |
20/04/2024 19:00 1598351 |
Teruel | 1 | 0 | Sestao | 1-0 | |
20/04/2024 19:00 1595938 |
Servette | 1 | 0 | Grasshopper | 1-0 | |
20/04/2024 19:00 1598495 |
De Treffers | 2 | 1 | Lisse | 1-0 | |
20/04/2024 19:00 1595908 |
Welayta Dicha | 1 | 0 | Kedus Giorgis | 0-0 | |
20/04/2024 19:00 1595044 |
Teplice | 2 | 2 | České Budějovice | 2-1 | |
20/04/2024 19:00 1595911 |
SJK-juniorit | 2 | 0 | TP-47 | 1-0 | |
20/04/2024 19:15 1604657 |
KVC Westerlo | 3 | 3 | Standard Liège | 1-1 | |
20/04/2024 19:15 1595257 |
KR Reykjavík | 0 | 1 | Fram | 0-1 | |
20/04/2024 19:15 1595924 |
Queens Park Rangers | 1 | 0 | Preston North End | 1-0 | |
20/04/2024 19:15 1603088 |
Manchester City | 1 | 0 | Chelsea | 0-0 | |
20/04/2024 19:30 1588697 |
Atromitos | 1 | 2 | Kifisia | 1-0 | |
20/04/2024 19:30 1594889 |
Tampere United | 5 | 1 | Ilves II | 3-0 | |
20/04/2024 19:30 1597543 |
Elche CF | 2 | 1 | Sporting Gijon | 2-0 | |
20/04/2024 19:30 1594923 |
CSKA Moskova | 1 | 2 | Akhmat Grozny | 0-0 | |
20/04/2024 19:30 1596220 |
Union Berlin | 1 | 5 | Bayern Münih | 0-2 | |
20/04/2024 19:30 1597928 |
Valencia | 1 | 2 | Real Betis | 0-1 | |
20/04/2024 19:30 1597548 |
Al Wahda FC | 1 | 2 | Ajman | 1-0 | |
20/04/2024 19:30 1595506 |
Cove Rangers | 2 | 3 | Alloa Athletic | 0-1 | |
20/04/2024 19:30 1588826 |
Asteras Tripolis | 0 | 2 | Panaitolikos | 0-1 | |
20/04/2024 19:35 1595285 |
Atletico Atlanta | 3 | 0 | Club Almagro | 1-0 | |
20/04/2024 19:45 1595652 |
MVV Maastricht | 1 | 1 | Willem II | 1-0 | |
20/04/2024 20:00 1620288 |
Olympique Lyon (K) | 3 | 2 | PSG (K) | 0-1 | |
20/04/2024 20:00 1594784 |
Ajaccio | 2 | 1 | Caen | 2-0 | |
20/04/2024 20:00 1595159 |
Annecy | 0 | 1 | Grenoble | 0-0 | |
20/04/2024 20:00 1598202 |
Boavista FC | 1 | 1 | Estrela | 0-0 | |
20/04/2024 20:00 1595141 |
Amiens SC | 0 | 1 | Dunkerque | 0-0 | |
20/04/2024 20:00 1595109 |
Concarneau | 0 | 0 | Quevilly | 0-0 | |
20/04/2024 20:00 1594844 |
Guingamp | 0 | 1 | Bastia | 0-1 | |
20/04/2024 20:00 1617309 |
Maccabi Petah Tikva | 4 | 2 | Hapoel Tel Aviv | 2-0 | |
20/04/2024 20:00 1595562 |
Saint-Etienne | 2 | 1 | Bordeaux | 0-1 | |
20/04/2024 20:00 1595453 |
Pau | 3 | 0 | Laval | 2-0 | |
20/04/2024 20:00 1595874 |
Angers | 2 | 1 | Troyes | 0-1 | |
20/04/2024 20:00 1598484 |
Deportivo La Coruña | 2 | 0 | Cultural Leonesa | 1-0 | |
20/04/2024 20:00 1617301 |
Maccabi Haifa | 4 | 1 | Hapoel Be'er Sheva | 2-0 | |
20/04/2024 20:00 1595165 |
Kolkheti Poti | 2 | 2 | Dinamo Batumi | 0-2 | |
20/04/2024 20:00 1595053 |
Paris FC | 2 | 1 | Valenciennes | 2-1 | |
20/04/2024 20:10 1596027 |
Slaven Koprivnica | 0 | 1 | Hajduk Split | 0-1 | |
20/04/2024 20:15 1595597 |
Levski Sofya | 1 | 0 | Beroe | 0-0 | |
20/04/2024 20:30 1597596 |
Steaua Bükreş | 2 | 2 | Rapid Bükreş | 1-2 | |
20/04/2024 20:30 1601781 |
Diósgyőr | 5 | 3 | Debrecen | 2-1 | |
20/04/2024 20:30 1595183 |
KÍ Klaksvík | 3 | 0 | B68 | 2-0 | |
20/04/2024 21:00 1595157 |
Estudiantes de Caseros | 1 | 1 | All Boys | 0-0 | |
20/04/2024 21:00 1604704 |
Gent | 3 | 1 | Mechelen | 1-0 | |
20/04/2024 21:00 1642370 |
Khouribga | 3 | 1 | Stade Marocain | 2-0 | |
20/04/2024 21:00 1595047 |
Al Ittifaq | 0 | 0 | Al Wahda | 0-0 | |
20/04/2024 21:00 1637423 |
Boston River | 1 | 3 | CA Penarol | 1-2 | |
20/04/2024 21:00 1595237 |
Al Hazm | 2 | 3 | Al-Ittihad FC | 0-1 | |
20/04/2024 21:00 1598611 |
Real Madrid II | 3 | 1 | Alcoyano | 1-0 | |
20/04/2024 21:00 1598526 |
Atletico Sanluqueno | 1 | 0 | Recreativo Huelva | 1-0 | |
20/04/2024 21:00 1635710 |
Mouloudia Oujda | 0 | 0 | Chabab Mohammédia | 0-0 | |
20/04/2024 21:00 1624233 |
Santa Rosa PNP | 6 | 0 | Sport Huancayo | 2-0 | |
20/04/2024 21:00 1595316 |
Zaglebie | 1 | 2 | Jagiellonia Białystok | 0-1 | |
20/04/2024 21:00 1598383 |
Rayo Majadahonda | 0 | 0 | SD Tarazona | 0-0 | |
20/04/2024 21:00 1595663 |
Odra Opole | 3 | 0 | Chrobry Głogów | 1-0 | |
20/04/2024 21:00 1595051 |
Atlético Ottawa | 1 | 1 | Cavalry | 0-0 | |
20/04/2024 21:00 1594806 |
SuperSport United | 0 | 2 | Chippa United | 0-1 | |
20/04/2024 21:00 1597441 |
Varzim | 1 | 1 | Atlético CP | 0-0 | |
20/04/2024 21:30 1595942 |
FC Lugano | 2 | 0 | Lausanne Sports | 2-0 | |
20/04/2024 21:30 1594881 |
Hamburg SV | 0 | 1 | Holstein Kiel | 0-0 | |
20/04/2024 21:30 1595964 |
Carroi | 2 | 3 | Amèrica | 1-0 | |
20/04/2024 21:30 1593972 |
Chapecoense | 3 | 1 | Ituano | 1-0 | |
20/04/2024 21:30 1595996 |
Defensores Unidos | 3 | 2 | C.A. Defensores de Belgrano | 2-0 | |
20/04/2024 21:30 1596130 |
Wolverhampton | 0 | 2 | Arsenal FC | 0-1 | |
20/04/2024 21:30 1645509 |
Argentinos Juniors | 1 | 1 | Defensa y Justicia | 0-1 | |
20/04/2024 21:45 1594849 |
Hellas Verona | 1 | 0 | Udinese | 0-0 | |
20/04/2024 21:45 1597459 |
Sarajevo | 1 | 1 | Borac Banja Luka | 0-1 | |
20/04/2024 21:45 1645445 |
Longford Town | 1 | 4 | Cork City | 1-2 | |
20/04/2024 21:45 1605235 |
Genk | 2 | 1 | Anderlecht | 1-0 | |
20/04/2024 22:00 1598121 |
Huesca | 1 | 2 | Real Zaragoza | 1-2 | |
20/04/2024 22:00 1594854 |
Lens | 1 | 0 | Clermont F.A | 1-0 | |
20/04/2024 22:00 1597685 |
Cobresal | 2 | 2 | Deportivo Nublense | 1-2 | |
20/04/2024 22:00 1633361 |
ES Tunis | 1 | 0 | Mamelodi Sundowns | 1-0 | |
20/04/2024 22:00 1595089 |
Groningen | 3 | 0 | Cambuur | 2-0 | |
20/04/2024 22:00 1596146 |
Union Omaha | 0 | 0 | Charlotte Independence | 0-0 | |
20/04/2024 22:00 1597515 |
Girona | 4 | 1 | Cadiz CF | 2-0 | |
20/04/2024 22:00 1595462 |
Fluminense FC | 2 | 1 | CR Vasco da Gama | 1-0 | |
20/04/2024 22:30 1593804 |
Santos FC | 2 | 0 | Paysandu | 0-0 | |
20/04/2024 22:30 1598226 |
Sporting Braga | 2 | 1 | Vizela | 0-0 | |
20/04/2024 23:00 1635706 |
Wydad Casablanca | 1 | 0 | Hassania Agadir | 1-0 | |
20/04/2024 23:00 1596197 |
Loudoun United | 0 | 1 | Louisville City | 0-0 | |
20/04/2024 23:00 1593991 |
Amazonas | 2 | 3 | Sport Recife | 0-1 | |
20/04/2024 23:00 1594895 |
Detroit City | 3 | 1 | Oakland Roots | 2-0 | |
20/04/2024 23:30 1624257 |
Asociacion Deportiva Tarm | 1 | 0 | Cesar Vallejo | 1-0 | |
20/04/2024 23:30 1624231 |
Carlos Manucci Trujillo | 2 | 0 | UTC Cajamarca | 1-0 |
20 Nisan 2024 Cumartesi günün tüm futbol maçları, futbol canlı skorları ve dünyadaki tüm futbol liglerinin iddaa sonuçları. maç sonuçları sürekli aktif olarak güncellenmektedir.
Bugün ve dünkü maç sonuçları futbol maçlarında canlı skorlar ve final sonuçları, yaklaşan maçlar ve maç istatistikleri. Futbol canlı skorları ve final sonuçları, dünyanın en büyük liglerinden İngiliz Premier Ligi, Alman Bundesliga, İspanyol La Liga, İtalyan Serie A, Fransız Ligue 1, Hollanda Eredivisie, spor toto süper lig, diğer küçük liglere, dünyadaki tüm liglere aittir. her ülkede kupalar ve diğer tüm yarışmalar.
UEFA Şampiyonlar Ligi, UEFA Avrupa Ligi, UEFA Süper Kupası, Copa Libertadores, FIFA Dünya Kupası, dünya ve kıta şampiyonaları, EURO Şampiyonası, Copa America, Afrika Uluslar Kupası için tüm uluslararası futbol karşılaşmalarının maç sonuçları sitemizde bulabilirsiniz.